Kulki gejszy Joyballs - Trend - różowe

FR352a

Nowy produkt

2 - 4 dni

63,90 zł brutto

Więcej informacji

Bardzo eleganckie kulki gejszy renomowanej niemieckiej marki Joydivision. Wykonane z przetestowanego dermatologicznie i klinicznie materiału Silikomed, bardzo dobrze tolerowanego przez skórę.

Kulki Joyballs  pomagają w poprawieniu czucia w obrębie przepony miednicznej i umożliwiają aktywny trening tego obszaru.

Kulki połączone są mocnym i elastycznym silikonowym sznureczkiem. Wewnątrz kulek Joyballs znajdują się kulki pełniące rolę obciążników, które przy każdym ruchu ciała przekazują drgania na ściankę zewnętrzną. Ze względu na zintegrowany innowacyjny "efekt trampoliny" powoduje to wyzwolenie łagodnych "wibracji kinetycznych", które stymulują mięśnie dna miednicy do dodatkowego zaciskania i rozluźniania.

  • Średnica kulki: 3,5cm
  • Długość całkowita kulek 17cm, w tym długość sznureczka 9cm.
  • Waga 83g.
  • Kolor: różowe

Kulki są zapakowane w bardzo eleganckie pudełko kartonowe. Świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby.

Bezszwowe wykończenie i zintegrowany silikonowy sznureczek sprawiają, że kulki są wodoszczelne, łatwe do czyszczenia, absolutnie higieniczne i bezpieczne

Okres przydatności kulek Joyballs można wydłużyć przez staranną pielęgnację i utrzymanie w czystości oraz niedopuszczanie do rozwoju bakterii. Do czyszczenia kulek (przed i po użyciu) wystarczy ciepła woda z mydłem. Zalecamy czyszczenie, pielęgnację i dezynfekcję kulek przy użyciu preparatu clean'n'safe.

Do kulek dołączona została instrukcja użytkowania w j. polskim.